İzlemnet Araç Takip Sistemlerini kullanmaya hemen başlayın.

Hizmetlerimiz

Filo Takip Sistemi,araçların izlenmesi,yönetilmesi,tüm süreçlerin birbiri ile ilişkilendirmesi , ölçümlerinin yapılması ve süreçlerin iyileştirmesini amaçlayan bir sistemdir.
Minibüs Takip Sistemi, şehir içi toplu taşım yapan araçlarda kullanılmak üzere özelleştirilmiş izleme sistemidir
Günümüzde bir çok aile çocuklarını okul servislerine yazdırırken hep endişeleri vardır.İzlemnet olarak bizde ailelerimizin bu sorunlarına çözüm olarak Servis Takip Sistemini kurduk.
Günümüzde taksicilerin büyük sorunu; Taksici cinayetleri ve korsan taksilerdir. Bizlerde bu konuya çözüm olarak Taksi Takip Sistemini kurduk.
İzlemnet olarak Rent a Car takip sisteminin üzerine gitmemizin sebebi müşterilerimizden gelen taleplerdir.Bizlerde bu taleplere,müşterilerimizin sorunlarına çözüm olarak Rent a Car Takip Sistemini kurduk.
Personel ve Kişi Takip Sistemi ile çalışan personellerinizin, yaşlıların, hastaların, örgencilerin hatta evcil hayvanların, internet ortamında izlenebilmesi için geliştirilmiş bir sistemdir
Hangi sürücünün, hangi araç üzerinde ne kadar zaman harcadığı, ne kadar km yol yaptığını, ne kadarlık akaryakıt kullandığını görmektir.
Müşterilerimizden gelen talepler üzerinden yola çıkarak yazılım ve AR-GE ekibimiz tarafından Araç Takip Cihazı ile Navigasyon entegrasyonu sağlanmıştır.
© © 2012 Izlemnet, Tüm haklari saklidir.