Hizmetlerimiz

Araç Takip Sistemi Nasil Çalisir ?

Araç takip cihazı, GPS uydularından aldığı bilgileri GPS ? GPRS ? SMS yoluyla sunuculara aktarır. Araç Takip Cihazı ile elde edilen aracın koordinat, hız, adres v.b. bilgileri sürekli olarak veri merkezimizde sunuculara kayıt edilmektedir. Siz istediğiniz zaman, internete bağlı herhangi bir bilgisayardan, herhangi bir akıllı telefondan veya SMS yoluyla Araç Takip Cihazının ilettiği bilgileri anlık (çevrimiçi) olarak görebilirsiniz.
Araç Takip Cihazı ile imkân verilen tüm özellikleri (dinleme, sos, acil durum, düşük pil uyarısı, park konumu v.b. ) kullanabilirsiniz. Araç Takip Sistemi ile dilerseniz gün sonunda geçmiş raporları izleyerek?te hangi saatte, neredeydi, hangi hızla seyretmekteydi gibi bilgileride  harita üzerinde görebilirsiniz.

 Araç Takip Cihazının üzerinde bulunan SOS yardım butonuyla cihazı kullana kişi acil durumlarda tek tuş ile tanımlı  cep telefonlarına adres ve koordinat bilgilerini,  acil durumu yakınlarına bildirebilir. Araç Takip Sisteminin acil durumda gönderdiği mesajı alan tanımlanmış numara sahibi, cihazı arayarak ortam dinlemesi yapabilir. İstediğiniz zaman istediğiniz alanda kullanabileceğiniz Araç Takip Cihazında bulunan park konumu özelliği sayesinde, aracınızın çekilme durumunu hırsızlık durumunu anında öğrenebilirsiniz. Araç Takip Cihazının üzerinde bulunan hassas hareket sensoru çalıştırıldığı zaman cihaz normal sinyal vermeyi sürdürür fakat ek olarak herhangi bir hareketi algılar ve durumu SMS olarak kullanıcıya iletir. 

© © 2012 Izlemnet, Tüm haklari saklidir.