Minibüs Takip

Minibüs Takip Sistemi, şehir içi toplu taşım yapan araçlarda kullanılmak üzere özelleştirilmiş izleme sistemidir. Sistem aracılığıyla harita üzerinde güzergâh ve duraklar kaydedilebilir. Sonrasında ise durak ve güzergâha bağlı olarak araç bazlı güzergâh raporlar alınabilir. Minibüs Takip Sistemi kullanılarak alınabilecek raporlardan bazıları şunlardır:

Güzergâh raporu, güzergâh dâhilindeki duraklara araçların giriş, çıkış, bekleme ve sefer süresini  ve tarihini görüntüleyen rapordur. Bu rapor ile ayrıca araçların durak ihlalleri ve toplam ihlali görüntülenir.

Ana Durak Kalkış Raporu, ana duraklardan bütün araçların kalkış saatlerini ve ihlal sürelerini gösterir.

Duraklardaki Araçlar Raporu, seçilen durak üzerinde anlık olarak hangi araçların bulunduğu ve ne kadar zamandır durakta olduğunu gösteren rapordur.

Geliştirmiş olduğumuz Minibüs Takip Sistemi ile gelir sürücülerin gelir dengesizliği ve aralarında gerginliğin azaldığı ve belli bir düzene girmiş olduğu görülmektedir. Sizlerde çağımızın en yeni ve en etkin çözümü olan Minibüs Takip (Akıllı Durak ) Sistemi ile sorunlarınızı çözebilir ve rahatlayabilirsiniz.

© © 2012 Izlemnet, Tüm haklari saklidir.