Rent a Car Takip

İzlemnet olarak Rent a Car takip sisteminin üzerine gitmemizin sebebi müşterilerimizden gelen taleplerdir. Öncelikle Rent a Car firmalarının neden bu sistemi kullanmaya ihtiyaçları olduğunu inceleyelim;

Rent a Car firmalarının birçoğu ne kadar çevresindeki tanıdığı insanlara da kiralasa sonuçta farklı tanımadığı kişilere de veriyor kiralanan araç suça mı bulaştı, çalındı mı, aidatı(ücreti) ödenir mi bu tip sıkıntıları oluyor fakat Rent a Car Takip Sistemi kuruluysa aracında hem anlık olarak aracı takip edebiliyor herhangi tehlikeli bir durumda araca müdahale edebiliyorsunuz buna artı olarak hakkından fazla araç km yapıp yapmadığını takip edebiliyorsunuz. Cihaza ek olarak taktığımız röle sayesinde aracınızı uzaktan durdurup çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca 7/24 alarm izleme merkezi bulunan bir firma olduğumuz için cihazdan enerji kesintisi, şebeke kopması, uydu kompası gibi problemler yaşandığında sizlere bildiriyoruz.

Kısacası Rent a Car takip sistemi ile araç kiralaması yapan firmalar artık korkmadan rahat nefes alarak işlerini yapabiliyorlar.

© © 2012 Izlemnet, Tüm haklari saklidir.