Hizmetlerimiz

Taksi Takip Sistemi

Günümüzde taksicilerin büyük sorunu;

Taksici cinayetleri ve korsan taksilerdir. İzlemnet olarak bu konu üzerinde bazı çalışmalarımız oldu ve Taksi Takip Sistemini kurduk.

Taksi Takip Sistemi nasıl çalışıyor biraz inceleyelim

Taksi Takip Sistemi GPRS/GPS tabanlı bir izleme sistemidir. Taksi Takip Cihazı aracınızın bulunduğu noktayı GPS uyduları üzerinden belirler ve cihazın üzerine taktığım data hat (GPRS) üzerinden sunucularımıza iletir. Sunucularımıza gelen bu veriler deneyimli yazılımcılarımız tarafından işlenir ve siz müşterilerimize sunulur. Bu şekilde taksi durakları?da araçlarını anlık olarak takip edebilir.

Ayrıca Taksi Takip Cihazına ek olarak birçok özellik tanımlanabilir. Bunlardan taksicilere en çok yarayacak olanı panik butonudur. Peki, nedir bu panik butonu? Cihazın üzerine panik butonu bağlantısını ekleriz ve taksicinin hemen ulaşabileceği bir noktaya bu buton sabitlenir. Araç şoförü bir tehlike anında bu butona bastığı zaman 7/24 hizmet veren Alarm İzleme Merkezimize ulaşır ve öncelik durumundaki alarm olduğu için hemen emniyet güçleri ile bağlantıya geçilir.

Taksilerde kullanılan taksimetre ile Taksi Takip Cihazı arasında entegrasyonda sağlayabilmekteyiz bu şekilde müşterilerimiz canlı olarak araca kaç kişi bindiğini ne kadarlık bir tutar alındığını da takip edebilmektedir.

© © 2012 Izlemnet, Tüm haklari saklidir.